| anonim_4396 a întrebat:

Ce este tracking cookie? E un virus? Ce e cu el?

6 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Este un malware, mai degraba un spyware care inregistreaza toate actiunile facute in ultima perioada de tine pe net(cum ar fi paginile web pe care le vizitezi, etc)pe moment nu produc rau, dar iti recomand sa nu le tii prea mult in calc, pot produce pagube.Foloseste un antivirus!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti multumesc pentru raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot scapa de asta? plss hellp nu merge sa-l scot cu norton apare inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca e un virus mic... tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu de aceea caut un raspuns!

| man12 a răspuns:

Ia-ti spyware doctor.Si eu am avut si mi la scos din computer.